"Мені є що сказати Путіну": Кравчук готовий зустрітися з президентом РФ

Кравчук, Путін, зустріч, Донбас, Україна
Фото: leonid-kravchuk.com.ua | Леонід Кравчук

У ході бесіди, розповів політик, він би висловив Путіну свою думку про "політичну еліту Росії" і місію, яку вона виконує.

Перший президент, голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук готовий хоч сьогодні зустрітися з президентом РФ Володимиром Путіним у рамках переговорів щодо Донбасу.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "Україна 24".

Голова делегації повідав, як саме пройшла б його розмова з президентом країни-агресора Володимиром Путіним.

"Мені є що сказати Путіну, з чим звернутися до кремлівських політиків, які роздмухують ненависть до України. Як писав Солженіцин: у Росії немає друзів, є або вороги, або холуї. Україна — ворог, а Лукашенко і Білорусь — холуї. Ось вам дві позиції російського керівництва", — підкреслив Кравчук в ефірі телеканалу.

Він нагадав, що російські солдати продовжують ходити зі зброєю по чужих територіях, вбиваючи і руйнуючи все навколо.

Кравчук ще б висловив Путіну, що він думає про "політичну еліту Росії, які цілі вона ставить, яку місію виконує".

"Як у тій пісні російській: "Чимало я країн перебачив, крокуючи з гвинтівкою в руці". Люди їздять з туристичними намірами, відвідують музеї, Лувр, а російський солдат з гвинтівкою ходить по інших країнах, вбиває, руйнує, і це вважається цивілізаційним процесом", — резюмував перший президент в ефірі.

Раніше ми розповідали, що Володимир Зеленський запропонував Володимиру Путіну зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу.

Пентагон же попереджав, що РФ сконцентрувала на кордоні з Україною і в окупованому Криму понад 150 тисяч військових.