"Нехай відпрацьовує", — Арахамія про скандал з Тищенко через вечірку в Києві (відео)

скандал тищенко, вечірка тищенка, Арахамія про тищенка
Фото: censor.net

Тищенко, на думку керівника партії, повинен добровільно заплатити максимально передбачене покарання за порушення закону, а також допомогти армії дронами.

Керівник фракції "Слуга народу" у ВР України Давид Арахамія розкритикував дії свого колеги по фракції Миколи Тищенка за святкування дня народження своєї дружини в готелі. Свою думку він висловив в ефірі "Украіна24".

За словами Арахамії, завтра (22 квітня) відбудеться засідання фракції, на якому, зокрема, обговорюватиметься питання про ймовірне виключення Миколи Тищенка з лав партії. Краще було б, щоб Тищенко сам взяв максимальне покарання, яке передбачено законом, і заплатив у бюджет. Після цього йому варто було б, на думку Арахамії, допомогти армії.

"Потім пішов і на таку ж суму, а то і удвічі більшу, пішов, купив, ну, наприклад, як наші депутати їздили на минулому тижні на фронт. Купив дрони, яких не вистачає завжди, і поїхав на фронт і вручив хлопцям. Нехай відпрацьовує", — радить Арахамія.

Нардеп також заявив, що не мав можливості поспілкуватися з Тищенком, оскільки він поїхав з робочою поїздкою на Закарпаття. Арахамія також підкреслив, що на його думку, порушення Євгена Шевченка серйозніше, ніж Тищенка.

Дивитися з 22:03

Нагадаємо, 18 квітня стало відомо про вечірку Миколи Тищенка в ресторані під час локдауну. Пізніше стало відомо, що свято було на честь дня народження дружини нардепа. Нацполіція відкрила кримінальне провадження за фактом вечірки.

20 квітня стало відомо, що фракція "Слуга народу" скликає екстрене засідання фракції через Тищенка і Шевченка. Цього ж дня Микола Тищенко визнав свою провину і заявив про готовність відповісти за свої діяння.