Гордон заявив, що готовий іти на фронт воювати (відео)

Дмитро Гордон, заклик, гордон готовий воювати, бойової гордон, гордон на фронт, якщо покличуть — готовий воювати
Фото: скриншот | Дмитро Гордон готовий іти на фронт

За словами журналіста, якщо його призвуть до армії, то "інших варіантів не буде".

Український журналіст Дмитро Гордон в інтерв'ю Наталії Влащенко на телеканалі "Україна 24" заявив, що якщо його покличуть — він піде на фронт воювати.

Так, ведуча зазначила, що президент підписав указ, що дозволяє закликати в армію резервістів без оголошення воєнного стану і запитала, чи є Гордон резервістом, на що той відповів:

"Я думаю, так. Офіцер", — сказав журналіст.

На запитання "якщо вас покличуть — підете на фронт" Гордон заявив таке:

"Якщо покличуть — звичайно, піду. Я думаю, що всі підуть. А є інші варіанти, якщо покличуть?", — підкреслив Гордон.

Також він розповів, що до кордону з Україною РФ стягнула 110-150 тис. військових, які не можуть стояти там без справи тривалий час.

"Тобто ситуація повинна вирішитися якось. Інакше дестабілізація і дезорганізація всередині війська. Значить, або вони нападають, або йдуть. Не можуть вони довго стояти. Тому, я думаю, Путін виторговує в Заходу якісь свої преференції, намагається качнути м'язами", — поділився Гордон.

На думку журналіста, Путін своїми останніми діями хоче змусити інших геополітичних гравців домогтися того, щоб на нього звертали увагу.

"Я вважаю, що Росія — це країна-фейк, їхня вакцина — фейк, їхній Кремль — фейк, їхній Путін — фейк", — заявив Гордон.

Гордон розмірковує про призов в армію з 7:28

Зазначимо, що 21 квітня президент Володимир Зеленський підписав законопроект, згідно з яким резервістів можна закликати швидше і без оголошення мобілізації. Також за ухилення від призову в особливий період ухильника можуть позбавити волі на термін до 5 років.

Нагадаємо, що нещодавно в продаж надійшли іменні цукерки журналіста "Гордон у шоколаді". Також він анонсував появу свого морозива "Гордон на паличці", "Чаю Гордон" і фірмової води.