ЦВК оголосила Вірастюка від "Слуги народу" новим народним депутатом, — "Опора"

довибори в Раду, Вірастюк став нардепом
Фото: Скріншот | Василь Вірастюк

Кандидат від "Слуги народу" випередив свого конкурента всього на 422 голоси виборців, стверджують в організації.

Український спортсмен Василь Вірастюк, який висувався від "Слуги народу" офіційно обраний нардепом за результатами довиборів до Ради.

Про це інформує організація "Громадська мережа "Опора".

Так, ЦВК встановила остаточні результати виборів на виборчій дільниці №87 (Івано-Франківська область) і визнала Василя Вірастюка обраним народним депутатом.

У протоколі окружної виборчої комісії сказано, що кандидат від "Слуги народу" у процесі довиборів до Ради набрав 15 536 голосів.

За його головного опонента Олександра Шевченко, який обирався від партії "За Майбутнє", віддали свої голоси 15 114 осіб.

Остаточний протокол підписали 16 осіб ЦВК, двоє з них додали окрему думку за результатами виборів на окрузі №87.

Раніше "Слуга народу" оголосила про перемогу Вірастюка на 87 окрузі за уточненими даними комісії, а окружний адмінсуд визнав незаконним рішення про перерахунок голосів на кількох дільницях в Івано-Франківській області. Цей судовий процес стартував після того, як кандидат від "За Майбутнє" Олександр Шевченко подав кілька позовів.

Івано-Франківська облрада також вимагала провести перевибори на 87 окрузі, де переміг Василь Вірастюк, і таке рішення підтримали 55 із 84 депутатів.