У Росії повідомили про початок повернення військ з навчань, що завершилися в Криму

росія, десантні кораблі, крим, фото
Фото: function.mil.ru

У навчаннях були задіяні близько 10 тис. військовослужбовців, 1,2 тис. одиниць військової техніки, близько 40 бойових кораблів і 20 судів забезпечення.

Російські військові, які брали участь у навчанні в Криму, почали повертатися на бази. Про це з посиланням на повідомлення Міноборони РФ поінформувало агентство "Інтефакс".

"23 квітня війська (сили) Південного військового округу і Повітряно-десантних військ (ВДВ), задіяні у заходах раптової перевірки, приступили до повернення в пункти постійної дислокації", — йдеться у повідомленні.

Підрозділи та військові частини роблять марші на залізничні станції навантаження і аеродроми, здійснюють навантаження на десантні кораблі.

За даними відомства, вже сталося навантаження на великі десантні кораблі підрозділів морської піхоти, техніки і озброєння Каспійської флотилії і Чорноморського флоту. Зʼєднання ВДВ доберуться до пунктів базування літаками військово-транспортної авіації та залізничним транспортом.

Раніше повідомлялося, що в Чорне море прийшли великі десантні кораблі Північного і Балтійського флотів РФ, артилерійські і десантні катери Каспійської флотилії. Чорноморський флот повідомляв про перебазування в Крим 50 бойових літаків.

Основний етап навчання відбувся 22 квітня. У маневрах задіяли близько 10 тис. військовослужбовців, 1,2 тис. одиниць військової техніки, близько 40 бойових кораблів і 20 судів забезпечення.

Напередодні міністр оборони Росії Сергій Шойгу повідомив про завершення навчань, що відбулися у процесі перевірочних заходів у Південному та Західному військових округах. Він сказав, що з 23 квітня війська почнуть повертатися в місця постійної дислокації.

Президент Володимир Зеленський під час свого відеозвернення заявив, що скупчення російських військ на кордонах з Україною не означає, що ескалація неминуча. Він додав, що незважаючи на шантаж, Україна не залишить спроб боротися за мир дипломатичним шляхом, а в разі потреби, готова себе захищати.