"Значить готові розмовляти": в ОП оцінили слова Путіна про переговори в Москві

переговори Зеленського
Фото: Фокус

Швидка й чітка реакція, вважають в Офісі президента, говорить про те, що Кремль не може постійно підвищувати градус агресії, оскільки їм також важливі переговори.

В Офісі президента відреагували на пропозицію президента Росії Володимира Путіна зустрітися в Москві для переговорів. Про це повідомляє Уніан, якому дав коментар радник глави ОП Михайло Подоляк.

За словами Подоляка, швидка й чітка реакція російського лідера говорить про те, що Кремль не може постійно підвищувати градус, і нарощувати агресію. А аспект переговорного процесу важливий і для Росії.

Також радник глави Офісу президента прокоментував звернення бойовиків "Л/ДНР" і спробу РФ дистанціюватися від "проблем Донбасу".

"У всіх на виду і всім прекрасно відомо: непідконтрольна Україні частина Донбасу тримається тільки за рахунок прямого російського ресурсу. Зокрема управлінських ресурсів. Тобто, ні в юридичному, ні в фактичному значенні такого суб'єкта як "Л/ДНР" взагалі не існує", — заявив Михайло Подоляк.

Нагадаємо, 20 квітня президент України Володимир Зеленський в своєму відеозверненні запросив Путіна на переговори в "будь-якій точці українського Донбасу". На що російський лідер заявив, що він готовий вести переговори в Москві. Але з питань, які стосуються ОРДЛО, Зеленському варто звернутися до лідерів бойовиків "Л/ДНР".

Вчора, 22 квітня, до Зеленського звернулися лідери бойовиків, які запросили його на онлайн-дебати. У той же час звернення до Путіна вони з незрозумілих причин назвали "запрошенням третіх країн".