ВРУ розгляне звільнення Степанова з посади голови МОЗ, — нардепи

Максим Степанов, міністр, глава МОЗ, МОЗ, міністерство охорони здоров'я, звільнення Степанова, відставка степанова
Фото: УНН | Голова МОЗ Максим Степанов

Скликання позачергового засідання парламенту для розгляду питання щодо відставки Степанова підтримали 150 нардепів.

Верховна Рада збереться на позачергове засідання для того, щоб розглянути питання звільнення Максима Степанова з посади голови Міністерства охорони здоров'я України. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook нардеп Олександра Устінова (фракція "Голос").

"Нам вдалося зібрати понад 150 підписів народних депутатів за позачергове засідання ВРУ щодо відставки міністра охорони здоров'я. На совісті Степанова тисячі смертей українців. Провалене тестування. Закупівля захисних костюмів для лікарів на 40% дорожче. Відсутність вакцин від ковіду", — написала Устінова.

Вона зазначила, що саме через бездіяльність Степанова від коронавірусу щодня вмирають по кілька сотень українців, тому, на її думку, ця людина не тільки повинна піти у відставку, але й "сісти в тюрму".

"Але найменше, що ми сьогодні можемо зробити як депутати, це — звільнити міністра. Решта — це справа правоохоронних органів", — підкреслила Устінова.

Про те, що вийшло зібрати необхідні 150 підписів для скликання позачергового засідання парламенту для розгляду питання звільнення Степанова з посади міністра, написав на своєму каналі в Telegram і голова фракції "Голос" Ярослав Железняк.

Зазначимо, що для того, щоб прийняти рішення щодо звільнення міністра з посади, необхідно 226 голосів.

Нагадаємо: про те, що йде збір підписів за скликання засідання ВРУ щодо відставки Степанова, на початку квітня розповідав і нардеп від "Слуги народу" Дмитро Гурін. За його словами, таку ініціативу підтримав і голова Комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький.

Зазначимо, що керівництво партії "Слуга народу" також планує провести позачергову сесію парламенту для того, щоб призначити на посаду міністра енергетики України Германа Галущенка, який наразі працює віцепрезидентом Національної атомної енергогенерувальної компанії (НАЕК) "Енергоатом".