"Господь направить": Кива після захисту дисертації хоче стати проповідником (відео)

Кива, Ілля Кива, дисертація, депутат
Фото: УНІАН | Ілля Кива

Депутат назвав себе "обтяженою життєвими обставинами" людиною. За його словами, захист наукової роботи — "ще один етап в житті".

Related video

Народний депутат від "ОПЗЖ" Ілля Кива після захисту наукової дисертації збирається викладати і проповідувати. Про це він повідомив в коментарі НВ.

"У мене і освіти досить, і життєвого досвіду, і професійної діяльності, щоб вести викладацьку діяльність. І не тільки викладацьку. Я почну ще скоро проповідувати… Прийде час і господь направить", — говорить Кива.

Нардеп розповів, що захист наукової роботи — можливість пройти ще один етап в житті.

"Ви так говорите про етап життя, як про покупку нових трусів: "А навіщо вони вам потрібні?" Це оцінка тих отриманих знань, оцінка життєвого досвіду і оцінка професійної діяльності. Це можливість пройти ще один етап. Це називається самореалізація, самовиховання і робота над собою. Це ж дуже складно ", — розповів кандидат наук.

Крім того, за словами Киви, це одна з можливостей показати приклад своїм дітям.

"Для мене це була можливість реалізувати ті знання, той досвід, ту освіту, яку я отримав. Я ж давно вже не хлопчик і далеко не молода людина. Я вже занадто дорослий обтяжений життєвими обставинами чоловік", — сказав нардеп.

Раніше ми розповідали, що нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива захистив дисертацію і втрапив у скандал з журналістом, запропонувавши йому зʼясувати відносини в туалеті. "Пішли зі мною в туалет, я тобі там розповім і заодно закінчу те, що не почав", — заявляв тоді Кива на камеру журналістам.

Відомо, що робота Киви написана на тему "Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)".

26 квітня кандидат медичних наук Олександр Ябчанка спалив свій диплом у відповідь на те, що Ілля Кива успішно захистив дисертацію перед вченою радою. Він закликав своїх колег до аналогічного кроку і заявив, що нардеп від ОПЗЖ дискредитує звання кандидата наук. У відповідь депутат назвав вченого "галицьким нацистом" і заявив, що для України було б "краще", якби Олександр Ябчанка разом зі своїм дипломом спалив і себе.

Крім того, депутати Львівської ОДА назвали присудження депутату від "ОПЗЖ" кандидатського ступеня "знущанням над українською наукою" і закликали провести розслідування.

Пізніше журналісти проекту Bihus.Info у своєму сюжеті заявили, що Ілля Кива збрехав про участь у двох наукових конференціях і супроводив свою наукову дисертацію підробленими довідками.