Маріупольцям від імені ОПЗЖ розіслали газети із закликом збирати дані "націонал-радикалів" (фото)

націонал-радикали, газета, ОПЗЖ, маріуполь, донецька область, провокація, фейк, націоналісти, патріоти, сепаратизм, прапор
Фото: gorod.dp.ua | У самій партії відхрестилися від поширюваних газет

У друкованій продукції містянам пропонують зберігати персональні відомості про патріотів України, щоб "після початку військових дій" передати їх "законній владі".

У поштові скриньки жителів міста Маріуполь Донецької області розкидали газети з логотипами і палітрою кольорів партії ОПЗЖ, в яких читачів закликають збирати і зберігати персональні дані патріотів України. Про це повідомляє місцевий портал 0629.ua.

Зокрема, маріупольцям пропонується "записувати всі адреси і дані знайомих націонал-радикалів: членів і активістів "помаранчевих" партій, пропагандистів, "ветеранів АТО" і членів їх сімей", щоб "у разі початку військових дій" передати ці відомості "законно обраній владі".

Також читачам рекомендують "постійно розмовляти з сусідами та їхніми родичами, дітьми і внуками, переконуючи їх, що війні і крові не місце в Маріуполі".

Одна з таких газет потрапила до депутата місцевої ради від партії "Сила Людей" Роману Амелякіну.

націонал-радикали, газета, ОПЗЖ, маріуполь, донецька область, провокація, фейк
Маріупольцям від імені ОПЗЖ розіслали газети із закликом збирати дані "націонал-радикалів"
Фото: 0629.com.ua
націонал-радикали, газета, ОПЗЖ, маріуполь, донецька область, провокація, фейк, збирати дані
Маріупольцям від імені ОПЗЖ розіслали газети із закликом збирати дані "націонал-радикалів"
Фото: 0629.com.ua

Журналісти звернулися за коментарем щодо цієї ситуації до лідера фракції ОПЗЖ в Маріупольській міськраді Володимира Клименка, на що той відхрестився від причетності до поширюваних газет.

"Це провокація! Це не наша газета. Хтось добряче витратився на друк цієї фальшивки. Наша газета виходить на 8 смугах, на звичайному папері і розповідає про діяльність партії на території всієї Донецької області. Тут фальшивка виготовлена на крейдованому дорогому папері і виготовлена спеціально для Маріуполя", — підкреслив Клименко.

Також він заявив, що вони планують звернутися щодо цього інциденту в СБУ і Нацполіцію.

У прес-службі міськради порталу 0629.ua повідомили, що мер Вадим Бойченко вже доручив співробітникам мерії повідомити про ці газетах правоохоронні органи.

На сайті партії ОПЗЖ також опублікували заяву, в якій стверджується, що поширювана друкована продукція є "провокацією" і "фейком".

"Такими діями наші політичні опоненти вже не перший раз намагаються скомпрометувати нашу політичну силу, всіляко підірвати її імідж і репутацію", — наголошується у повідомленні політсили.

Нагадаємо, нещодавно депутат Житомирської обласної ради від ОПЗЖ привітав ветеранів з 9 травня білбордами зі знімком бійців дивізії СС на тлі палаючого радянського села.

А в Херсонській облраді між представниками фракцій ОПЗЖ і "євросолідарності" сталася бійка через прапор РФ.