"Угорці — наші друзі", — Тищенко "відчитав" в.о. голови митниці на Закарпатті (відео)

тищенко на закарапатье
Фото: прес-служба Слуги народу/Facebook

Нардеп заявив, що Угорщина — головний стратегічний партнер України, тому вони "ні в чому не винні".

Народний депутат Микола Тищенко, який очолює осередок партії на Закарпатті змусив в.о. голови обласної митниці Миколи Пожо говорити про те, що жителі Угорщини — наші друзі. Про це повідомляють Букви.

Під час робочого візиту на кордон, нардеп заявив про те, що Угорщина є головним стратегічним партнером України, які ні в чому не винні (у відповідь на слова Пожо, які не потрапили на відео).

"Ні-ні, ви почуйте мене, будь ласка: це наші сусіди. Угорщина — це країна, яка є нашим найголовнішим стратегічним партнером. І не потрібно кивати, що вони в чомусь винні. Вони ні в чому не винні. Вони — наші друзі. Угорці наші друзі, скажіть на камеру. Щоб все слухали "угорці наші друзі", двома мовами давайте ", — закликав Тищенко.

За підсумком, Микола Пожо повторив фразу про те, що угорці — друзі України. А нардеп у відповідь знизав йому за це руку.

На своїй сторінці в Facebook Микола Тищенко зазначив, що провів перевірку прикордонного пункту, заявивши, що більше свавілля на кордоні не буде.

Нагадаємо, під час візиту Микола Тищенко нібито помітив корупційну схему на Закарпатській митниці. Свій робочий візит на Західну Україну нардеп починав з авіарейсу в Ужгород, але літак через погодні умови не долетів. Тому нардеп пересів на машину і зі Львова поїхав в місце призначення на машині.