"Ситуації з Вірастюком дадуть оцінку юристи і час", — Корнієнко

Василь Вірастюк, слуга народу, Корнієнко, вибори Вірастюк, Василь Вірастюк, партія, вибори 87 округ
Фото: Пресc-служба партии "Слуга народа" | Василь Вірастюк та Олександр Корнієнко

За словами глави "Слуги народу", ситуація зі спортсменом — результат діяльності їхніх опонентів, які намагаються відтермінувати свою поразку на виборах.

Олександр Корнієнко, керівник партії "Слуга народу", в коментарі виданню "Страна" заявив, що сьогоднішня відмова ЦВК реєструвати Василя Вірастюка народним депутатом є виконанням рішення Великої палати Верховного суду про скасування протоколу з результатами проміжних виборів на 87 окрузі (Івано-Франківська область) .

Корнієнко зазначив, що на поточний момент у нього немає можливості коментувати рішення окремої гілки влади, якою є судова.

"Зазначу, що юристи і час дадуть оцінку такого бачення шановного ВСУ. Партія "Слуги народу" і наш кандидат по 87-му округу Василь Вірастюк були третьою стороною у цьому процесі", — розповів Корнієнко.

Він підкреслив, що під час судових розглядів позиція представників "Слуги народу" не була освітлена.

Також, на його думку, ситуація, що склалася, через яку Вірастюка не можуть зареєструвати нардепом, є "спробою опонентів відтермінувати остаточне визнання його переможцем виборів".

"Тим самим вони відбирають у виборців — мешканців Прикарпаття — право мати свого представника в парламенті, і з його допомогою вирішувати нагальні проблеми", — стверджує Корнієнко.

Зазначимо, Велика палата Верховного суду прийняла рішення про анулювання протоколу з результатами виборів по 87 округу, згідно з яким переможцем став Вірастюк, 1 травня. Позов подав кандидат від партії "За майбутнє" Олександр Шевченко. Згідно з документом, кандидат від "Слуги народу" набрав 15 536 голосів, тоді як Шевченко — 15 114.

Примітно, що в день тиші, під час самого голосування та під час підрахунку голосів виборців на цих виборах спостерігачі та кандидати фіксували безліч порушень виборчого процесу.

6 квітня і Івано-Франківська облрада вимагає провести перевибори на 87 окрузі.