Зеленський полетів на Донбас з послами країн G7 і Євросоюзу (фото)

Фото: Зеленский День памяти

У Луганській області президент бере участь у заходах з нагоди Дня пам'яті і примирення.

У День пам'яті і примирення президент Володимир Зеленський відправився на Донбас з послами G7. Про це повідомляє глава Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас в Twitter.

Маасікас розповів, що Зеленський вилетів з послами "Великої сімки" в Луганську область, де візьме участь у заходах з нагоди Дня пам'яті і примирення.

"Готуємося провести День пам'яті і примирення в Луганській області спільно з президентом Зеленським та колегами з групи семи", — написав дипломат.

Також він поділився фотографіями, на яких посол Німеччини в Україні Анка Фельдхузен покладає квіти.

"Символічний момент, посол Німеччини Анка Фельдхузен покладає квіти в Мілове, де в 1943 році почалося звільнення України від фашистської Німеччини", — підписав знімок Маасікас.

посол, Німеччина, День пам'яті і примирення, Луганська область
Фото: Зеленский День памяти

Крім цього, глава Представництва ЄС в Україні поділився фотографіями зустрічі Володимира Зеленського з жителями Луганської області.

Володимир Зеленський, 8 травня, День пам'яті і примирення, Луганська область
Фото: Зеленский День памяти

Нагадаємо, Володимир Зеленський звернувся до українців з нагоди Дня пам'яті і заявив, що дата була заснована не для заміни 9 травня. На думку Зеленського, День пам'яті і примирення необхідний для того, щоб не забувати історію і розуміти її повніше.

Також мер Києва Віталій Кличко поклав квіти на меморіалі в Парку слави, де висловився про День пам'яті і примирення. Він вважає, що у пам'ятних дат 8 і 9 травня одна і та ж суть, тому їх не потрібно розділяти.