В Одесі учасники маршу 9 травня кричали "Одеса — російське місто" і "Слава Новоросії" (відео)

Одеса, безсмертний полк, сепаратизм, слава Новоросії, Одеса — російське місто, 9 травня, день перемоги
Фото: 048.ua | "Безсмертний полк" в Одесі

Тих, хто вигукував сепаратистські гасла, моментально затримували й відвозили до відділку поліцейські.

Сьогодні, 9 травня, учасники ходи "Безсмертний полк" в Одесі співали радянську пісню "Вставай, страна огромная" і скандували різні кричалки, у тому числі — "Одеса — російське місто", "Геть з Одеси, бандерівські біси", "Фашизм не пройде" й "Донбас, ми з тобою". Про це розповідає місцевий портал 048.ua.

Втім, за інформацією порталу "Думська", тих, хто кричав "Одеса — російське місто", швидко затримали правоохоронці.

Колишній же лідер одеського "Правого сектора" Сергій Стерненко на своєму каналі в YouTube показав відео, на якому одна з учасниць цього маршу кричала сепаратистське "Слава Новоросії" та "Донбасу непереможному — ура!". Втім, до неї моментально підійшли представники поліції й забрали її до відділку.

Учасниця маршу "Безсмертний полк" в Одесі кричить "Слава Новоросії" з 3:38

Примітно, що в кінці квітня цього року в МЗС РФ заявляли, що головними організаторами акцій "Безсмертний полк" в інших країнах виступають росіяни, які там знаходяться.

"Російські закордонні установи, МЗС з усіма підпорядкованими організаціями надають їм необхідну допомогу", — стверджувала офіційний представник МЗС РФ Захарова.

Відзначимо, під час сьогоднішньої ходи "Безсмертний полк" в Одесі також відбулося декілька сутичок з невідомими.

У Національній поліції України заявляли, що сьогодні, у День перемоги, їх співробітники помітили цілий ряд порушень в різних регіонах країни. Зокрема, заборонені георгіївські стрічки й червоний комуністичний прапор встановлювали в Миколаївській, Житомирській та Запорізькій областях.