"Всі маніпулюють ситуацією": Чаус зробив нову заяву через телеграм-канал

Чаус про ситуацію навколо нього
Фото: РБК-Україна

Про існування адвоката, як заявляє колишній суддя, він чує вперше. При цьому власне Чаус налаштований рішуче.

Екс-суддя Микола Чаус зробив нову заяву в своєму телеграм-каналі, в якій стверджує, що всі намагаються маніпулювати його ситуацією.

У ній він вказує на те, що про своїх адвокатів він чує вперше, а також звертається до своєї дружини, попросивши у неї розуміння і терпіння.

"Сьогодні ще раз зрозумів, що всі намагаються маніпулювати моєю ситуацією!... Все обов'язково налагодиться! Утримайся від коментарів і необдуманих вчинків! Вже скоро — я, Ти, Вова, Антон і «Принцюша» будемо знову разом!!! Цей канал, хоч я і далекий від цього всього, поки єдина можливість донести звістку, що зі мною все добре, і я налаштований рішуче!" — зазначено в повідомленні.

звернення Чауса
Публікація на каналі Чауса
Фото: скриншот

Нагадаємо, адвокат Чауса раніше повідомляв, що до відеозвернення, опублікованому на телеграм-каналі, є дуже багато питань. Манера мовлення нібито не притаманна колишньому судді. А судячи за наявності власне каналу, ситуація може перетворитися на багатосерійний блокбастер.

17 травня, екс-суддя Чаус записав відеозвернення, в якому заявив, що з ним все добре і він у безпеці. Але його дружина розповіла, що він сам не схожий на себе на відео. Колишнього українського суддю Миколу Чауса нібито викрали 3 квітня в Кишиневі.

Фокус розбирався, кому потрібен викрадений в Молдові Микола Чаус.