"Хочу змити г**но": Качура відповів анонімним Telegram-каналам, які розмістили про нього фейки (відео)

Олександр Качура, Качура, через плече, легітимний, картель, Telegram-канали, джинса, заказуха
Фото: скриншот | Качура викидає в унітаз листочки з назвами каналів "Через плече", "Легітимний" і "Картель"

На одному з каналів написали, що "слуга" нібито регулярно мастурбує в туалеті ВРУ і знімає це на відео.

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура відреагував на поширену про нього низкою анонімних Telegram-каналів інформацію.

Так, на каналі "Через плече" написали, що парламентарій нібито "систематично мастурбує в туалеті ВРУ і записує це на відео".

Качура, через плече, джинса, заказуха, слуга народу
Публікація про Качур на каналі "Через плече"

А канал "Картель" повідомив, що помічник Качури нібито є посередником при замовленні послуг з "створення компромату на інших політиків" та "їх очорнення". Примітно, що один з варіантів "публікації компрометуючої інформації", який нібито пропонували "замовнику", був саме через Telegram-канал "Через плече".

Качура, джинса, заказуха, слуга народу, картель
Публікація про Качур на каналі "Картель"
Качура, джинса, заказуха, слуга народу, картель
Публікація про Качур на каналі "Картель"

Пізніше цю ж інформацію поширив і анонімний Telegram-канал "Легітимний".

Качура, джинса, заказуха, слуга народу, легітимний
Публікація про Качур на каналі "Легітимний"

Коментуючи ці публікації Качура на своєму особистому каналі в Telegram заявив, що таких листувань з його помічником не існує.

"Передаю привіт тим хто замовив цю "чорнуху". Мене це не зупинить і я все одно виведу вас на чисту воду. Більше того у мене немає ніяких претензій до адміністраторів цих каналів. Радий, що ви можете заробити у цей важкий час. Головне не забудьте сплатити податки", — написав Качура.

Качура, джинса, заказуха, слуга народу, легітимний, через плече
Качура відповів Telegram-каналам на публікації про нього

А пізніше парламентарій опублікував відео з підписом "стало відомо чим Качура насправді займався в туалеті". У ролику у нардепа поцікавилися що він робить у вбиральні, на що той відповів наступне:

"Та ось, хочу г**но змити. "Через плече", "Легітимний" і "Картель", — сказав Качура, кинув в унітаз листочки паперу, на яких написані назви цих каналів, і спустив воду.

"Чим Качура займався в туалеті" (відео)

Зазначимо, на початку лютого СБУ заявила, що російські спецслужби адмініструють ряд українських анонімних Telegram-каналів, серед яких — "Легітимний" і "Картель". Пізніше суд прийняв рішення, яким зобов'язав операторів зв'язку і провайдерів в Україні заблокувати доступ до них. Втім, провайдери заявили, що з технічної точки зору це зробити неможливо, тому доступ до них все ще є у всіх без винятку.