Затримання Протасевича: Кива привітав Білорусь з "блискучою операцією"

Протасевич, NEXTA, затримання, Кива
Фото: коллаж Фокус | Протасевич і Кива

Перед цим "відмітився" нардеп від "Слуги народу" Євген Шевченко, який також похвалив білоруську владу.

Народний депутат України від партії "Опозиційна платформа – За життя" Ілля Ківа похвалив спецслужби Білорусі за "блискучу операцію" по посадці літака авіакомпанії Ryanair в аеропорту Мінська і затриманню колишнього головного редактора Telegram-каналу NEXTA Романа Протасевича.

"Вітаю білоруські спецслужби з проведенням блискучої операції по нейтралізації супротивника, що несе загрозу національній безпеці", – написав парламентарій.

Також Ківа пообіцяв, що коли політсила, яку він представляє, "прийде до влади", то обов'язково буде використовувати досвід Білорусі.

Пост Іллі Ківи

Як повідомлялося, літак, на якому Роман Протасевич летів з Афін до Вільнюса, за наказом з землі екстрено посадили в столиці Білорусі, самого опозиціонера затримали.

Фокус зібрав реакцію відомих політиків і громадських діячів на інцидент в Мінську. Переважна більшість політиків, організацій та громадських об'єднань засуджують інцидент в Мінську і вимагають покарати винних у цьому.

Разом з тим, народний депутат України Євген Шевченко заявив, що задоволений затриманням колишнього головного редактора NEXTA.