Нардеп Шевченко виключений з фракції "Слуга народу"

евгений шевченко, виняток, фракція, слуга народу, фото
Фото: KP.UA

Напередодні Шевченко підтримав затримання в Мінську екс-головного редактора NEXTA, але процедура його виключення була розпочата після квітневої поїздки до Лукашенка.

Народний депутат України Євген Шевченко виключений з фракції "Слуга народу". Відповідне рішення ухвалене більшістю голосів. Про це повідомлено в офіційному телеграм-каналі партії "Слуга народу".

Депутат Олександр Качура уточнив, що секретаріат фракції зібрав необхідну кількість підписів. Матеріали будуть передані в апарат ВР і зачитані на наступному пленарному засіданні.

Власне Шевченко написав у відповідь в Telegram: "Нарешті мене виключили з фракції Слуга Народу! Ми підемо своїм шляхом. А ці соросята угроблять країну і Президента остаточно".

Нагадаємо, 23 травня народний депутат України Євген Шевченко заявив, що задоволений затриманням колишнього головного редактора NEXTA.

20 квітня "Слуга народу" Шевченко зустрівся в Мінську з Олександром Лукашенко. Після цієї поїздки питання його виключення розглядалося на засіданні фракції. Голосів на ньому не вистачило, і була запущена процедура дистанційного збору підписів.