"Зникла парламентська документація": "слуга" Пашковський заявив, що його квартиру обікрали

слуга народу, пограбували квартиру, Максим Пашковський, Пашковський, обікрали квартиру, нардеп, депутат, київ
Фото: коллаж Фокус | "Слуга" Пашковський заявив, що його квартиру обікрали

За словами нардепа, грабіжники зламали дверні замки і пошкодили систему сигналізації.

Народний депутат України, член фракції "Слуга народу" Максим Пашковський на своїй сторінці у Facebook заявив, що сьогодні, 28 травня, в його службову квартиру у Києві вторглися невідомі і вкрали частину його особистого майна.

"Прямо у цей момент в мою службову квартиру в Києві, шляхом злому дверних замків і пошкодження системи сигналізації, увірвалися невідомі особи і з невідомих мені причин здійснили захоплення мого особистого майна, зокрема — кореспонденції і документації народного депутата України!", — написав Пашковський.

Парламентарій стверджує, що у квартирі знаходиться пакет з документацією, який має режим обмеженого доступу і являє "особливу цінність" у його діяльності як нардепа.

"Слуга" написав, що очікує реакції правоохоронців на цей інцидент і оцінки компетентними органами дій осіб, які вторглися в його оселю.

слуга народу, пограбували квартиру, максим Пашковський, Пашковський, обікрали квартиру, нардеп, депутат, киев
"Слуга" Пашковський заявив, що його квартиру обікрали

Нагадаємо, в середині травня нардепа від партії "Європейська солідарність" Олексія Гончаренка обікрали прямо в поїзді "Укрзалізниці". Поки той спав, злодії поцупили його банківські карти і 20 тисяч гривень.

У лютому в Києві невідомі обікрали квартиру генерального продюсера вже закритих телеканалів ZIK, NewsOne і 112 Україна Олексія Семенова.