"Українцям досить зарплати в 5 500 гривень", — "слуга народу" Третьякова (відео)

Галина Третьякова, Третьякова, слуга народу, зарплата, Третьякова скандал, 5 тисяч гривень, зарплата в Україні
Фото: "Интерфакс-Украина" | Галина Третьякова вважає, що українцям "на фізіологічному рівні" достатньо 5 500 грн

Як відомо, середня місячна зарплата самої Третьякової в минулому році становила 42,5 тис. грн. При цьому вона скаржилася, що їй цих грошей недостатньо.

Related video

Народна депутатка України від "Слуги народу" і глава Комітету ВРУ з питань соціальної політики Галина Третьякова заявила, що українцям "на фізіологічному рівні" досить заробітної плати в 5-5,5 тисяч гривень. Про це вона сказала в коментарі виданню "Країна".

"На фізіологічному рівні, я вважаю, що цей рівень повинен бути 5-5,5 тис. грн", — зазначила Галина Третьякова.

Втім, парламентарій підкреслила, що вона орієнтується не на "фізіологічний прожитковий рівень, а на соціальний чи національний".

"І вважаю, що він наразі повинен становити понад 43-50% від середньої зарплати, що означає, що він повинен бути на рівні 6-7 тис. грн", — резюмувала "слуга".

Зазначимо, в останній декларації Третьякова вказала, що її заробітна плата за 2020 рік становила 510 тис. грн. З цього випливає, що її середня місячна зарплата в минулому році становила близько 42,5 тис. грн.

А влітку 2020 року Третьякова скаржилася, що їй недостатньо цієї суми.

Примітно, що її колега по фракції Марія Мезенцева в коментарі журналістам зазначила, що бачила останні розрахунки Кабміну й опитування на вулиці Києва, однак, на її думку, суми в 5 тис. грн недостатньо для гідного життя в Україні.

"Ми чули про суму 5 тис. грн, але все одно я думаю, що цього недостатньо, враховуючи, що комунальні платежі в нас ростуть", — підкреслила Мезенцева.

Член фракції "Слуга народу" Данило Гетманцев же заявив, що гідна заробітна плата по країні повинна бути приблизно 1 тис. євро.

А їхній колега по політсилі Роман Грищук безпосередньо не відповів на запитання журналістів, але заявив, що людина повинна отримувати ту суму, яка буде комфортною для життя.

@strana.ua.tiktok

А вы как думаете - сколько нужно зарабатывать для достойной жизни? ##StranaUA ##Опрос ##Депутаты ##Киев ##Украина ##Деньги ##Зарплата ##Доходы

♬ оригинальный звук - Strana.ua

Зазначимо, влітку минулого року Третьякова опинилася в центрі скандалу, заявивши, що в "бідних сімʼях народжуються діти дуже низької якості". Пізніше "слуга" визнала, що обрала "невдалі слова", але при цьому критику в ЗМІ і соцмережах назвала "організованим булінгом", за яким стоять "противники реформ".