"Не реформатор, а гопник": Данилюк вдарив в око Милованова на вечірці на честь дня народження (фото)

Олександр Данилюк, Тимофій Милованов, бійка
Фото: Facebook | Віктор Чумак

Інцидент стався на дні народження Данилюка. Милованов вважає, що причиною стало відсторонення іменинника від конкурсу на посаду глави Бюро економічної безпеки.

Колишній секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк побився з радником глави Офісу президента (ОП) Тимофієм Миловановим. Про це повідомляє "Українська правда", сам Милованов також це підтверджує.

У матеріалі йдеться, що бійка сталася на святкуванні дня народження Данилюка, куди прибув Милованов. Перед тим, як побитися, політики відійшли в сторону і говорили тет-а-тет, після чого між ними почалася перепалка. Данилюк попросив Милованова, щоб він покинув захід і доповів голові ОП Олександру Єрмаку, що його вигнали з дня народження.

Потім Милованов почав нагадувати Данилюку, як той "в часи Януковича працював", за чим послідував удар в око Милованову з криками: "Ти покидьок, я з перших днів був на Майдані!".

Тимофій Милованов, бійка, Олександр Данилюк
З боку Данилюка послідував удар в око Милованову з криками: "Ти покидьок, я з перших днів був на Майдані!"
Фото: соцсети

Розтягували забіяк депутат Київської міськради Дмитро Білоцерківець та колишній заступник генерального прокурора Віктор Трепак. Останній в решті повів радника глави ОП зі свята.

У Милованова пошкоджена бров. Сам він вже прокоментував подію у себе на сторінці в Facebook.

"Кандидат на посаду глави Бюро економічної безпеки запросив до себе на день народження голову конкурсної комісії з відбору. І вдарив його. Чому? Тому що кандидату не сподобалося рішення комісії про його відсторонення від конкурсу. Кандидат стверджує, що він реформатор, що на комісію чинили тиск, щоб його усунути. а насправді — тиск чинить сам реформатор. І тоді це не реформатор, а гопник ", — зазначив Милованов.

Олександр Данилюк поки ніяк не коментував подію.

Слід зазначити, що це вже не перша бійка представників партії "Слуга народу". До цього в будівлі Верховної Ради стався конфлікт між депутатами від однойменної фракції Миколою Тищенко та Олександром Куницьким. Інцидент стався вранці у вівторок, 29 червня, в першій половині дня.

Крім цього, в п'ятницю, 16 липня, в залі Верховної Ради сталася бійка між нардепами від "Батьківщини" Вадимом Івченко та "слугою народу" Миколою Сольським.