"Слуга" Гринчук задекларувала Infiniti як "сільгосптехніку за 200 тис гривень" (фото)

Infiniti QX50, автомобіль, кросовер,
Фото: itc.ua | Infiniti QX50 (ілюстративне фото)

Ціна нового автомобіля цієї моделі в офіційних дилерів перевищує мільйон гривень, вартість вживаного авто цього року випуску стартує від $17 000.

Народний депутат України від партії "Слуга народу" Оксана Гринчук задекларувала автомобіль Infiniti QX50 2016 року випуску, вказавши на сайті НАПКА, що придбаний він був за 212 770 грн.

Причому, кросовер преміум-класу був внесений Гринчук у декларацію з позначкою "сільгосптехніка".

Згідно з інформацією, машина була куплена нардепом 25 липня.

Гринчук, декларація, автомобіль,
Декларація Гринчук

Зазначимо, ціна нового Infiniti QX50 в офіційного дилера на сьогодні стартує від 48 тисяч доларів (понад 1 мільйон 200 тис гривень).

Infiniti QX50, новий, ціна,
Новий Infiniti QX50

Вартість автомобілів цієї моделі 2016 року випуску стартує від $17 000 (понад 450 тисяч гривень), тобто у два рази дорожче, ніж вказала у своїй декларації Гринчук.

Infiniti QX50, старий, ціна,
Уживаний Infiniti QX50

Про Оксану Гринчук відомо, що її обрали до Верховної Ради за списками "Слуги народу" під номером 67. До перемоги на виборах вона була менеджером бізнес-центру "Буковина", працювала маркетологом у компанії "Київстар".

Нагадаємо, народна депутатка від "Слуги народу" Ольга Савченко задекларувала понад 1,3 млн доходу від підприємництва. Це не завадило їй отримати соціальну допомогу в розмірі 9 460 грн.

Депутат Дніпровської міської ради В'ячеслав Мішалов задекларував біткоїнів на 27,7 мільярдів гривень.

А народна депутатка від партії "Голос" Олександра Устінова в розділі декларації "цінне рухоме майно" вказала "собаку-тапки-погризяку" і "котика-муркотика".