"Можна не декларуватися": Арахамія розповів, про що говорив із Коломойським на матчі (відео)

Арахамія на футбольному матчі
Арахамія і Коломойський

На футбольному матчі "слуга народу" порадив Ігорю Коломойському не поспішати декларуватися.

Лідер фракції "Слуга Народу" Давид Арахамія прокоментував перед журналістами свій діалог із Ігорем Коломойським під час футбольного матчу в Києві. За словами депутата, вони обмінялися жартами на тему закону про олігархів. Відео оприлюднено на YouTube телеканалі "Прямого".

Давид Арахамія коментує розмову з Ігорем Коломойським

Арахамія прийшов разом зі своєю сім'єю на футбольний матч Ліги чемпіонів між "Динамо" і "Бенфікою". За словами депутата, він ніколи не ходить у VIP ложу для почесних гостей, хоча в нього був туди квиток, а вважає за краще перебувати, де й звичайні люди. Тому він не знав, що на матчі буде Ігор Коломойський. Однак вчора Арахамія все ж був помічений у віп-ложі разом із Коломойським, Віктором Ляшком, Олегом Немчіновим та іншими почесними гостями.

"Він сказав: "Зараз я до тебе підійду — і тобі потрібно буде декларуватися", а я йому кажу: "Не поспішайте, ще пара тижнів є — можна не декларуватися". Обмінялися жартами про закон про олігархів", — сказав Арахамія.

Законопроект про деолігархізацію був зареєстрований у Верховній Раді з ініціативи Володимира Зеленського. Згідно з формулюванням Мін'юсту, олігархом є людина, яка одночасно бере участь у політичному житті, має вплив на ЗМІ, є монополістом на загальнодержавному товарному ринку і володіє активами, які перевищують 1 мільйон прожиткових мінімумів.

Раніше ми повідомляли, що Ігор Коломойський, прокоментував своє можливе потрапляння до реєстру олігархів. Він сказав, що "морально готовий" до цього.