"У мене немає ніякого акаунта". Батько Зеленського заперечує, що у нього є сторінка в Instagram (фото)

Олександр Зеленський, президент, батько,
Фото: fakty.ua | Олександр Зеленський

При цьому на сторінку "zelensky.alexander" в соцмережі підписаний офіційний акаунт глави держави.

Батько президента Володимира Зеленського Олександр стверджує, що у нього немає сторінки в соціальній мережі Instagram. Про це повідомляє заблокований в Україні сайт "Страна", журналісти якого звернулися з відповідним питанням до чоловіка.

"У мене немає ніякого акаунта, це хтось фігню туди пустив. Я не знаю, про що ви взагалі говорите. Я просто не знаю, про що мова", — сказав Олександр Зеленський.

Повідомлення "Страны"

Зазначимо, засоби масової інформації звернули увагу на сторінку нібито батька Зеленського в Instagram кілька днів тому.

На ній всього чотири публікації, при цьому підписалися на сторінку понад 2,5 тисячі осіб, зокрема офіційний акаунт президента Володимира Зеленського.

Олександр Зеленський, сторінка, Instagram,
Сторінка нібито Олександра Зеленського

У першому пості розміщена фотографія юного Володимира Зеленського з батьками і підписаний він наступними словами: "Я з жіночкою Риммочкою і синочком Володенькою".

zelensky.alexander, Instagram, перший пост,
Перше повідомлення

Наступне повідомлення з'явилося тиждень тому, під фотографією батьків Зеленського є такі слова: "У мене є дах над головою в моєму рідному місті. Є дружина, яку я дуже люблю. Син, який домігся успіху в своєму житті. Є онуки, у яких ще все попереду. Що ще потрібно для щастя?".

zelensky.alexander, Instagram, другий пост,
Друге повідомлення

У третьому пості чотириденної давності "zelensky.alexander" пише про те, що важко спостерігати за тим, як "Вову закидають помідорами з різних телеканалів нікому невідомі "політологи".

zelensky.alexander, Instagram, третій пост,
Третє повідомлення

У четвертому повідомленні, що з'явилося в суботу, 25 вересня, автор радить критикам глави держави "не гавкати в інтернеті".

zelensky.alexander, Instagram, четвертий пост,
Четверте повідомлення

Раніше чоловік, який представляється батьком президента Володимира Зеленського, повідомив, що "не гавкав з підворіття на владу, а сподівався тільки на себе".

Також ми писали, що імовірно Олександр Зеленський назвав блогера Анатолія Шарія "нахабним боягузом і брехуном".

Фокус повідомляв про те, що чоловіка, який в лютому 2021 року повідомив поліцейським про "мінування" будинку батьків Зеленського, засудили до 4-х років позбавлення волі з випробувальним терміном у два роки.