Нардепка Анна Скороход знепритомніла в Раді, приїхала "швидка", — ЗМІ

Анна Скороход, депутат Верховної Ради
Фото: Facebook / Анна Скороход | Анну Скороход разом із Антоном Поляковим виключили з фракції "Слуга народу"

Анну Скороход у 2019 році виключили з фракції "Слуга народу" разом із Антоном Поляковим, який помер у ніч на 8 жовтня. Раніше Полякова та Скороход зверталися в поліцію з приводу загроз.

Related video

Видання "Вести" з посиланням на очевидців події повідомляє, що народній депутатці Анні Скороход стало погано і вона втратила свідомість у кабінетах комітету Верховної Ради.

На місце НП приїхала машина "швидкої допомоги".

Нагадаємо, у 2019 році Анну Скороход разом із Антоном Поляковим виключили з фракції "Слуга народу". Сьогодні стало відомо, що 33-річний народний депутат Антон Поляков помер у машині таксі, відкрито провадження.

Анна Скороход і Антон Поляков, депутати Верховної Ради, слуга народу Fullscreen
Анна Скороход і Антон Поляков
Фото: Скріншот

Пізніше депутати подавали заяви в поліцію Києва про те, що їхньому життю загрожує небезпека. Скороход і Поляков стверджували, що на їхні номери мобільних телефонів приходили повідомлення з погрозами. Анна Скороход окремо відзначала, що невідомі погрожували пошкодити її авто.

анна скороход, нардеп скороход, піджак із драконом Fullscreen
Анна Скороход у піджаку з драконом: травень 2021
Фото: Букви

У травні 2021 нардепка Анна Скороход прийшла на засідання Верховної Ради в піджаку із зображенням дракона, який нібито "спалює парламент".

Народний депутат Антон Поляков, обраний до Верховної Ради від партії "Слуга народу", помер у ніч на п'ятницю, 8 жовтня, у Дніпровському районі Києва у віці 33 років. Фокус зібрав подробиці про обставини та причини смерті Антона Полякова, деталі його біографії та коментарі щодо того, що трапилося.