Спікер Ради Стефанчук перервав свій брифінг, щоб послухати гімн України (відео)

Стефанчук, гімн, журналісти
Фото: Скриншот | Стефанчук під час брифінгу замовк через зазвучали гімну України

Інцидент стався коли голова парламенту відповів на питання про свою готовність співпрацювати з головою партії "Слуга народу" Корнієнко, якщо той стане першим віце-спікером.

Related video

Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук під час брифінгу біля Михайлівського собору в Києві перервав свою відповідь на питання журналіста через те, що неподалік почав звучати державний гімн України. Відповідне відео в четвер, 14 жовтня, оприлюднив YouTube-канал заблокованого на території країни видання "Шарій.net".

Так, один з журналістів поставив Стефанчуку питання, чи готовий він працювати з главою партії "Слуга народу" Олександром Корнієнко, якщо той займе пост віце-спікера парламенту.

"В нас, на превеликий жаль, сьгодні переоцінена роль і значення президії Верховной Ради. І тому (із тим,) кого делегує зал на будь-яку посаду, ми маємо співпрацювати один з одним, тому що парламент є єдиною законодавчою інституцією. Від того, наскільки ми збережемо цей інституціоналізм, буде (залежати) регулювання…", — заявив спікер Ради, після чого перервав свою відповідь.

"Я вибачаюся, звучить гімн", — додав Стефанчук.

Стефанчук слухає гімн України під час брифінгу

Після цього інший журналіст звернувся до спікера парламенту, щоб задати питання, однак чиновник його проігнорував.

У відео брифінгу, опублікованому на офіційному YouTube-каналі парламенту, цього епізоду немає. Як повідомив телеграм-канал Pavlovsky News, Стефанчук разом з журналістами дослухав гімн до кінця, після чого продовжив відповідати на запитання.

Нагадаємо, у четвер, 7 жовтня, народні депутати відкликали Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради. На цій посаді його замінив вже колишній віце-спікер Руслан Стефанчук. Також пропрезидентська фракція "Слуга народу" висуває кандидатуру голови партії Олександра Корнієнка на пост першого заступника голови парламенту, однак рішення щодо нього Радою поки не приймалося.