Зеленському — 44: перша леді зворушливо привітала чоловіка з днем народження (фото)

Володимир Зеленський, Олена Зеленська, перша леді
Подружжя Зеленські

25 січня шостому президентові України Володимиру Зеленському виповнилося 44 роки.

Перша леді країни Олена Зеленська зворушливо привітала президента Володимира Зеленського з днем народження, який він святкує 25 січня. Слова привітання з'явилися вранці у вівторок в Instagram подружжя глави держави.

Вона опублікувала чорно-біле фото, де президент одягнений у класичний костюм, на кадрі видно його посмішку, а в руках келих. Він дивиться не прямо в об'єктив, а кудись убік. Олена впевнена, що цей погляд спрямований на неї.

"Знаєш, я впевнена, що на цьому фото ти дивишся на мене... Тому що ти завжди так дивишся на мене... Я бажаю кожній жінці таких поглядів. Так дивляться тільки ті, хто любить. Я завжди відчуваю твоє кохання", — написала перша леді.

Перша леді розмістила в соцмережі знімок президента
Перша леді розмістила в соцмережі знімок президента

Також вона побажала Володимиру Зеленському, щоб усе заплановане збувалося з її підтримкою.

"У нас усе ще попереду. Тому бережи себе. Ми повинні все заплановане втілити разом. З днем народження, коханий! Обіцяю дивитися на тебе у відповідь. Так само. Завжди!" — додала Олена Зеленська.

Зазначимо, що Володимир Зеленський є наймолодшим главою держави. Він народився у 1978 році в Кривому Розі Дніпропетровської області.

Президентське крісло ексгуморист, артист "95 кварталу" Володимир Зеленський отримав у 2019 році, перемігши на виборах навесні з результатом понад 73% народної підтримки. Його конкурентом у другому турі виборів був п'ятий президент Петро Порошенко, якому дісталася чверть симпатій українців.

Минулого року Олена Зеленська привітала чоловіка з Днем Народження з нагоди його 43-річчя. Вона розмістила в соцмережі спільне літнє фото, на якому вони посміхаються.

Зазначимо, що дружина президента Олена Зеленська святкує свій День народження 6 лютого, на честь чого президент Володимир Зеленський публікував вітання у вигляді вірша.