Кличко зустрівся з повіреною у справах США Квін на тлі можливого вторгнення РФ

Квін Кличко
Кличко та Квін обговорили готовність Києва до можливого вторгнення РФ

Мер столиці та американська дипломатка обговорювали готовність Києва до можливого вторгнення армії РФ.

США й надалі підтримуватимуть Україну в умовах військової агресії РФ. Про це повідомляє пресслужба посольства Сполучених Штатів у Києві.

Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін зустрілася із мером столиці Віталієм Кличком.

На переговорах американська дипломатка запевнила, що Штати продовжують підтримувати киян в умовах військової агресії РФ, а криза, яку було створено Москвою, лише зміцнила підтримку партнерів та друзів України.

"Криза підвищила рішучість її захисників і створила можливості для політичної єдності на підтримку світлого майбутнього України", — йдеться у повідомленні посольства.

Повірена у справах США в Україні Крістіна Квін зустрілася з Віталієм Кличком

За підсумками зустрічі мер Києва Віталій Кличко повідомив, що під час діалогу з Крістіною Квін обговорювалася готовність Києва до можливого вторгнення РФ, а також питання, пов'язані з підготовкою сил самооборони.

На переговорах тимчасова повірена у справах США наголосила, що від стабільної ситуації у столиці залежить обстановка в інших регіонах України.

"Також ми єдині на думці, що сьогодні для всіх гілок влади та для всіх політичних сил — час об'єднання зусиль для захисту України. Сварки та політичне айкідо в країні лише дестабілізують ситуацію, якою може скористатися ворог. А він у нас — один. Це — російський агресор", — підсумував Віталій Кличко у своєму Telegram.

Кличко Квін
Кличко та Квін під час переговорів обговорили готовність Києва до можливого вторгнення РФ

Зазначимо, що у грудні 2021 року у Києві перевіряли бомбосховища та сирени в умовах можливого вторгнення армії РФ.

Також Фокус публікував матеріал-інструкцію з безпеки в умовах вторгнення РФ і розповідав, де в Києві можна ховатися під час військової загрози.