Вимагав гроші у людини з інвалідністю: депутат Рівненської облради отримав підозру

хабар, вимагання, передача хабара, депутат Рівненської облради
Сергій Шевчук

За інформацією співробітників НАБУ, підозрюваного було затримано відразу після отримання хабара, який він вимагав у громадянки за оформлення документів щодо інвалідності, пов'язаних із наслідками аварії на ЧАЕС. За інформацією ЗМІ, підозрюваний Сергій Шевчук.

Related video

Спійманому на вимаганні хабара депутату Рівненської обласної ради та головному лікарю медичного закладу, який вимагав $1,2 тис. в людини з інвалідністю, повідомили про підозру. Про це 8 червня повідомляє пресслужба НАБУ.

Підозрюваний, який також є головним лікарем у КП "Рівненський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення", вимагав від громадянки гроші за оформлення документів, необхідних для ухвалення рішення про інвалідність, пов'язану з наслідками аварії на ЧАЕС.

Така форма інвалідності дає право на ширший перелік пільг і соцвиплат, і навіть встановлюється на більш тривалий час. Співробітники НАБУ та САП під час оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції розпочали розслідування після заяви громадянки, у якої підозрюваний вимагав гроші.

За інформацією видання "Суспільне", підозрюваним є депутат та головлікар Сергій Шевчук.

Після того, як депутат і головлікар отримав необхідні кошти, його затримали співробітники відомства "на гарячому", рапортують правоохоронці. Його дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 КК України.

Нагадаємо, наприкінці квітня слідчі Дніпровського управління поліції спільно з працівниками СБУ та процесуального керівництва Дніпровської окружної прокуратури м. Києва викрили двох зловмисників, які під загрозою позбавлення життя вимагали у чоловіка 1 млн. грн.

Також, на початку березня Служба безпеки України викрила злочинне угруповання на Одещині, яке займалося вимаганням коштів у членів сімей загиблих українських військовослужбовців.