Біатлон: Україна посіла восьме місце в жіночій естафеті в Антгольці

спорт, біатлон, жіноча естафета, Антгольц, семеренко, Джима, Підгрушна

Перемогу в гонці завоювала збірна Росії.

24 січня в італійському Антгольці пройшла жіноча естафета в рамках сьомого етапу Кубка світу з біатлону. Збірна України в складі сестер Семеренко, Юлії Джими і Олени Підгрушної фінішувала восьмою. Про це повідомляє Суспільне.

Перемогу в перегонах на останній стрільбі отримала Росія, зусиллями Уляни Кайшевої, яка змогла обігнати німкеню Франциску Пройс. Третє місце — у команди Франції.

Перший етап Віта Семеренко завершила на сьомому місці, з відставанням на 46 секунд. Другий етап — Юлія Джима завершила восьмою. Валентина Семеренко втримала восьме місце, але майже вдвічі збільшила відставання від лідерів.

На останньому колі перегонів Олена Підгрушна їхала в групі з чешкою Харватовою, швейцаркою Гекко і шведкою Анною Еберг. Тільки фотофініш визначив місце України — Підгрушна вирвала восьме місце у Швейцарії, але програла сьоме місце Швеції.

8. Україна +1: 09.9

Нагадаємо, Юлія Джима 21 січня виграла "срібло" в індивідуальних перегонах на 15 км на етапі Кубка світу в італійському Антгольці-Антерсельві.

Нещодавно українська біатлоністка Катерина Бех виграла "бронзу" в індивідуальних перегонах в Кубку IBU.