Українка Ярослава Магучіх виграла чемпіонат Європи (фото)

Ярослава Магучіх, Чемпіонат Європи, Стрибки, Золото, Фінал

У фінал змагань пробилися відразу три українки — Ярослава Магучіх, Юлія Левченко та Ірина Геращенко.

Чемпіонат Європи 2021 з легкої атлетики в закритих приміщеннях в польському Торуні тріумфально завершився для українських легкоатлеток, якi здобули двi медалi у стрибках у висоту.

Про це повідомляє Sport.ua.

За підсумками виступів, Ярослава Магучіх виграла чемпіонат Європи, взявши планку на висоті 2.00 метра. Ярослава навіть штурмувала рекордні 2.07 метрів, але планка тричі впала.

У Ірини Геращенко — срібло з результатом 1.98 метра. Юлія Левченко залишилася на четвертій позиції, підкоривши висоту 1.94 метра, але несподівано пропустивши вперед спортсменку з Фінляндії.

4. Юлія Левченко (Україна) — 1.94 м

Нагадаємо, 19-річна Ярослава Магучіх визнана кращою легкоатлеткою Європи в січні.

На турнірі "Різдвяні старти" в Києві Ярослава повторила рекорд України в приміщенні, стрибнувши на висоту 2,02 метра. Потім Магучіх перемогла на змаганнях в Італії з результатом 2 метри.

Уже в лютому, на турнірі в Банська-Бистриці в Словаччині Магучіх взяла висоту 2,06 м, встановивши новий рекорд України. Крім того, це третій результат в світі. Світовий рекорд зі стрибків у висоту в приміщеннях належить шведці Кайсе Бергквіст (2,08 м), який вона встановила в 2006 році.