Українська шаблістка Валерія Проченко завоювала "бронзу" юніорського ЧС (фото)

Валерія Проченко, Шаблістка, Бронза, Каїр, Фінал, Нога, Травма

Отримана в півфінальному поєдинку травма не дала українці можливості поборотися за більш високе місце.

Українська шаблістка Валерія Проченко завоювала "бронзу" на юніорському чемпіонаті світу з фехтування в Каїрі.

Про це повідомляє iSport.

В 1/4 фіналу, 20-річна спортсменка з Миколаєва перемогла володарку п'яти нагород останніх трьох чемпіонатів світу мексиканку Наталі Ботельйо. Ця перемога гарантувала Проченко бронзову медаль, так як поєдинок за третє місце на цьому турнірі не передбачено.

У півфіналі українка зустрілася з Чон Ха Йон з Південної Кореї і вела в рахунку 7: 5, але на жаль, підвернула ногу. Проченко не здалася і довела зустріч до кінця, але в підсумку поступилася з рахунком 13:15.

Валерія Проченко, Шаблістка, Бронза, Каїр, Фінал, Нога, Травма Fullscreen

Відзначимо, бронза Проченко — це перша нагорода України в юніорській категорії серед шаблісток з чемпіонату світу з 2013 року. Тоді золото завоювала Аліна Комащук.

Нагадаємо, українська шаблістка Ольга Харлан очолила світовий рейтинг найсильніших фехтувальниць планети.