"Футболісти — живі люди, а не машини": Гвардіола заявив, що УЄФА та ФІФА "вбивають" гравців

Хосеп Гвардіола, Футбол, ФІФА, УЄФА, Футболісти, Навантаження
Фото: Goal | Жузеп Гвардіола

За словами головного тренера Манчестер Сіті, через завантаженість календаря на футболістів лягають неймовірні навантаження, які неможливо витримати.

Головний тренер "Манчестер Сіті" Жузеп Гвардіола обрушився з претензіями на ФІФА й УЄФА через завантаженість календаря, що, на його думку, просто "вбиває" футболістів.

Про це повідомляє Goal.

"Футболісти — живі люди, а не машини. Я знаю, що деякі гравці засмучуються, бо не можуть грати щодня. Але це неможливо. Звичайно, вони можуть грати, у них неймовірний характер, але їм потрібен відпочинок", — сказав Гвардіола.

Він додав, що через велику кількість матчів на гравців лягають неймовірні навантаження, які неможливо витримати.

"УЄФА та ФІФА вбивають гравців, тому що матчів занадто багато. З початку сезону у нас не було жодного вільного тижня, жодного. Не існує гравця, який може це витримати — ні фізично, ні психологічно. Це неможливо", — сказав Гвардіола .

Він додав, що гравці його команди не можуть грати тричі на тиждень без належного відпочинку, і тому він намагається змінювати склад.

«Я змінюю склад. Мені кажуть, що я геній, кажуть "Молодець Пеп". Але коли ми програємо, всі питають, "Навіщо поміняв склад?". Це нестерпно», — сказав Гвардіола.

Нагадаємо, головного тренера "Манчестер Сіті" Жузепа Гвардіола визнали найкращим тренером XXI століття в номінації Globe Soccer Awards. Він також став членом Залу слави Асоціації тренерів англійської ліги (League Managers Association — LMA).