"Москва сгорела целиком", — український спортсмен в честь перемоги на чемпіонаті в Росії (фото)

Український важкоатлет, дмитрий чумак, москва згоріла, Україна, важка атлетика

Важкоатлет Чумак виграв відразу дві золоті медалі, а українська збірна опинилася на першому місці в загальному медальному заліку, завоювавши 14 медалей.

Український важкоатлет Дмитро Чумак після перемоги на чемпіонаті Європи 2021 року, який проходив в Москві, опублікував на своїй сторінці в Instagram пост, в якому процитував рядки з пісні групи "Ленінград" авторства Сергія Шнурова.

Горели ох**нно так", — написав Чумак.

До публікації спортсмен прикріпив фотографію палаючого Кремля.

важкоатлет, дмитрий чумак, москва згоріла, шнурів Fullscreen
Чумак зазначив перемогу

Дружина ж Чумака, Аліса, у вітальній публікації в Instagram зазначила, що шалено пишається своїм коханим.

"Гімн нашої країни особливо приємно звучить в містах Москва і Токіо", — написала вона.

Примітно, що на цих змаганнях Чумак виграв відразу дві золоті медалі, а українська збірна опинилася на першому місці в загальному медальному заліку, заробивши 14 медалей, з яких 10 — золоті.

Нагадаємо, раніше чемпіоном Європи на змаганнях в Москві стала 20-річна українська важкоатлетка Каміла Конотоп. Вона завоювала відразу три золоті медалі.

А українська шаблістка Валерія Проченко завоювала "бронзу" на юніорському чемпіонаті світу з фехтування в Каїрі.