"Динамо" вперше за п'ять років стало чемпіоном УПЛ (відео)

динамо, Інгулець, українська прем'єр-ліга, ущ, динамо київ

Кияни розгромили "Інгулець" з рахунком 5:0 і достроково оформили собі перемогу в Прем'єр-лізі.

"Динамо" Київ перемогло "Інгулець" з рахунком 5:0 в матчі 23 туру української Прем'єр-ліги і достроково стало переможцем турніру вперше за п'ять років.

Підопічні Мірчі Луческу оформили чемпіонство за три тури до кінця матчів. Для "Динамо" чемпіонство є 16-м за історію незалежної України. "Динамо" стало чемпіоном України вперше з 2016 року. Попередні роки титул вигравав донецький "Шахтар".

У першому таймі Забарний відкрив рахунок на 4-й хвилині. На 14-й хвилині Бесєдін забив другий гол у ворота "Інгульця".

У другому таймі Циганков забив двічі, а третій гол забив Попов на 82-й хвилині.

Нагадаємо, у фіналі кубка України сезону сезону-2020/21 зустрінуться київське "Динамо" і луганська "Зоря". Цей матч відбудеться 13 травня на головній міській арені Тернополя.

Нагадаємо, головний тренер київського "Динамо" Мірча Луческу визнаний кращим тренером української Прем'єр-ліги (УПЛ) в березні. Напередодні старту нового футбольного сезону в Україні ультрас київського "Динамо" виступили з черговою заявою, в якій наголосили, що відмовляються надавати повну підтримку команді, поки на посаді головного тренера залишається Мірча Луческу.