Світоліна поступилася у чвертьфіналі турніру WTA в Римі (відео)

Еліна Світоліна, WTA, теніс, Рим

Українська тенісистка програла представниці Польщі Ізі Швентек на престижному турнірі в Італії

Перша ракетка України Еліна Світоліна завершила виступи на турнірі WTA -1000 Internazionali BNL d'Italia в Римі.

В рамках матчу чвертьфіналу 26-річна українка поступилася представниці Польщі, прошлгодней чемпіонці "Ролан Гаррос" Ізі Швентек. Відзначимо, що цей матч повинен був відбутися в п'ятницю, але через дощі у столиці Італії був перенесений на суботу.

За підсумками двох сетів Швентек святкувала перемогу з рахунком 6:2; 7:5. На початку другого сету Світоліна вела з рахунком 2:1, але полячка зуміла переломити хід поєдинку, повівши в сеті з рахунком 4:2. Світоліна зуміла зрівняти рахунок, але у вирішальних геймах Швентек зуміла вирвати перемогу. На першому ж матчболі польської тенісистки, українка відправила м'яч в аут, тим самим, завершивши зустріч.

У півфіналі турніру Швентек зіграє з американкою Корі Гауфф, яка в 1/4 фіналу пройшла австралійку Ешлі Барті.

Незважаючи на поразку, за підсумками турніру Світоліна повернеться в топ-5 рейтингу WTA.

Нагадаємо, в попередньому раунді Еліна Світоліна обіграла іспанську тенісистку Гарбіньє Мугурусу з рахунком 6:2; 6:4. Матч тривав 1 годину і 17 хвилин. Світоліна реалізувала 88% брейк-поінтів, а Мугуруса — 80%. Відзначимо, що це була 11-я зустріч Світоліной і Мугуруси. В особистому протистоянні з цією суперницею, в активі української тенісистки 6 перемог, у іспанки — 5.

Відзначимо, що Світоліна стартувала на турнірі з другого раунду, оскільки мала статус п'ятої сіяної. Це дозволило Світоліной не брати участь в першому раунді. У першому матчі вона перемогла над американкою Амандою Анісімовою. При цьому, в 2017 і 2018 роках українка святкувала перемогу на цьому турнірі. Призовий фонд турніру WTA -1000 Internazionali BNL d'Italia становить $ 1,835 мільйонів.