Білорусь позбавили права на проведення етапу Кубка світу з біатлону

Біатлон, Кубок Світу, IBU, Білорусь
Фото: Офіційний сайт IBU | Білорусь не зможе прийняти етап Кубка світу з біатлону

Восьмий етап Кубка світу 2021/2022, який повинен був відбутися під Мінськом, перенесений в Контіолахті за рішенням Міжнародного союзу біатлоністів

Виконавчий комітет Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) ухвалив рішення перенести восьмий етап Кубка світу, який планувалося провести в Мінську з 3 по 6 березня 2022 року. Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

"Рішення про перенесення заходу було прийнято Виконавчим комітетом в світлі поточної ситуації в Білорусі і для забезпечення впевненості в плануванні організаційних комітетів, національних федерацій і їх команд. В результаті цієї зміни, Контіолахті більше не буде проводити відкриття сезону 27-28 листопада 2021 року, а Естерсунд, Швеція, візьме на себе цю відповідальність ", — йдеться в офіційному релізі IBU.

Таким чином, шведський Естерсунд прийме відразу два етапи Кубка світу: 27-28 листопада і з 2 по 5 грудня поточного року.

Крім Естерсунда і Контіолахті, етапи Кубка світу пройдуть в таких локаціях, як Хохфільцен (Австрія), Ансі/Ле-Гран Борнан (Франція), Оберхоф (Німеччина), Рупольдинг (Німеччина), Антхольц-Атерсельва (Італія), Отепя (Естонія) і Осло (Норвегія).

Нагадаємо, раніше Білорусь позбавили права на проведення чемпіонату світу з хокею. Таке рішення Міжнародна федерація хокею на льоду прийняла через "зростання політичних хвилювань" в Білорусі. Єдиним господарем хокейного чемпіонату світу цього року стала Латвія.

Також, автомобільний бренд Skoda відмовився бути спонсором хокейного чемпіонату світу з-за подій в Білорусі. У відповідь, керівництво держави заборонило ввезення автомобілів цієї компанії на територію Білорусі. Згідно з документом заборона введена "для забезпечення захисту національних інтересів, з урахуванням недружніх дій щодо білоруського народу".