Українська збірна виграла загальнокомандний залік першості Європи з жіночої боротьби

Молодіжна збірна України, жіноча боротьба, збірна України, спорт, боротьба, чемпіонат, першість Європи, чемпіонат

Українські спортсменки завоювали 8 медалей, обійшовши Росію і Польщу.

У столиці Північної Македонії, Скопʼє, завершилися молодіжні змагання Європи з жіночої боротьби. Його учасницями були спортсменки до 23-х років. За підсумками першості в 10 вагових категоріях українська збірна отримала 8 медалей, набрала 183 бали й перемогла в загальнокомандному заліку.

• Соломія Винник (59 кг).

На другому місці в загальнокомандному заліку опинилася Росія (167 очок), на третьому — Польща (128).

Всього учасниками цих змагань стали представники 24-х країн Європи.

Відзначимо, 21 травня український плавець Андрій Говоров виграв бронзову медаль на дистанції 50 метрів батерфляєм на чемпіонаті Європи, який проходить в Будапешті.

19 травня на цих же змаганнях володарем "золотої" медалі за плавання вільним стилем на дистанцію 1,5 тис. метрів став Михайло Романчук.