У Харкові на майже заповненому 40-тисячному стадіоні "відродили" ФК "Металіст" (відео)

Олександр Ярославський, Ігор Терехов, відродження металіста, стадіон
Фото: Скриншот

В наступному сезоні харківський клуб гратиме вже з звичною назвою. В амбіціях — вихід до єврокубків.

У суботу, 29 травня, на стадіоні "Металіст" в Харкові відбувся останній для ФК "Метал" матч в цьому сезоні — футболісти змагалися з ФК "Кривбас". Таким чином, харківська команда в останній раз виступила під нинішньою назвою, а з наступного сезону, коли команда переміститься з Другої ліги до Першої — вона гратиме під звичною назвою ФК "Металіст". Про це, зокрема, заявив президент DCH Олександр Ярославський.

"Все, що я хотів сказати, я забув. Тому хочу сказати: Харків — це "Металіст", а "Металіст" — це Харків! Дев'ять довгих років я чекав цього моменту. Я думаю, всі ми чекали, що ми вийдемо на це поле і будемо перемагати, як ми перемагали завжди. У "Металіста" стоїть одне завдання — це єврокубки. Ми гідно пройшли другу лігу. Я думаю, також ми пробіжимо і першу. І тоді Прем'єр-ліга пропищить. Європа, чекай нас! Ми обов'язково будемо там!", — емоційно заявив Ярославський перед початком футбольного поєдинку.

Після його виступу харківські вболівальники скандували "Металіст".

Сам матч "Метал" — "Кривбас" пройшов з рахунком 3: 0 на користь харківського клубу, таким чином цей сезон Другої ліги харківська команда завершила на першому місці.

Раніше про майбутнє перетворення клубу Ярославський розповів в інтерв'ю виданню Telegraph.

"Дивіться, 29-го ми оголосимо про повернення "Металіста", нашого, справжнього. Це буде оголошено прямо на стадіоні. Буде ще кілька речей оголошено, серйозних. Я б не хотів про них говорити, щоб той, хто хоче їх дізнатися — про команду, про перспективи, про деталі — прийшли на матч. Я обов'язково перед матчем виступлю і розповім про плани більш детально", — заявив він тоді.

Раніше повідомлялося, що виконуючий обов'язки мера Харкова Ігор Терехов розповів, що домовився з колишнім власником харківського "Металіста" Олександром Ярославським про відродження клубу.

Олександр Ярославський був президентом Металіста з 2005 по 2012 рік. Після закінчення сезону 2015/16 "Металіст" втратив професійний статус через фінансові проблеми і відмову останнього власника клубу Сергія Курченка погашати величезні борги перед футболістами, тренерським штабом і обслуговуючим персоналом.