Збірна Польщі в меншості програла Словаччині на Євро-2020

Збірна Польщі, збірна Словаччини, Євро-2020

Поляки були змушені догравати матч у меншості через вилучення Крихов'яка на 62-й хвилині

У рамках групового етапу Євро-2020 в Санкт-Петербурзі відбувся матч між збірними Польщі та Словаччини.

Поляки перед матчем вважалися фаворитами протистояння, однак ця теза була розбита вже на 18-й хвилині. Атака словацької збірної лівим флангом завершилася проривом Роберта Мака, який втік від трьох опонентів і увірвався в штрафний майданчик суперника. Півзахисник словаків пробив у ближній нижній кут, Щенсний торкнувся мʼяча, але від його рук він влетів у ворота.

Польща змогла відігратися відразу після перерви: номінальні господарі в першу ж хвилину другого тайму провели атаку, яка увінчалася точним ударом Лінетті — 1: 1. Польща могла спробувати вийти вперед, але на 62-й залишилася в меншості: Криховʼяк сфолив у центрі поля й отримав другу жовту картку. Через 7 хвилин Словаччина скористалася чисельною більшістю — Шкриняр здорово розібрався у штрафному майданчику суперників під час розіграшу кутового. Одним дотиком захисник збірної Словаччини прийняв мʼяч, а другим відправив його в дальній нижній кут.

У кінцівці зустрічі Польща кинулася на фінальний штурм, але Словаччина вистояла і здобула сенсаційну перемогу.

Наступні матчі в групі Е відбудуться 18 червня: Швеція прийме Словаччину, а Іспанія зіграє з Польщею.