Бельгія здобула вольову перемогу над командою Данії і вийшла в 1/8 фіналу Євро-2020

Кевін Де Брюйне, Євро-2020, збірна Бельгії

Збірна Бельгії пропустила на початку матчу, але зуміла вирвати перемогу завдяки голам Торгану Азара та Кевіна де Брейне.

У рамках 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи збірна Бельгії здобула перемогу над збірною Данії в Копенгагені.

Господарі швидко вийшли вперед, завдяки точному удару Юссуфа Поульсена на 2-й хвилині матчу. Бельгійці довго відходили від такого холодного душу, але протягом першої половини матчу не дозволили супернику збільшити перевагу. При цьому, підопічні Роберто Мартінеса в першому таймі виглядали непереконливо.

У другій половині гра знайшла інший характер — із виходом на поле Кевіна Де Брейне Бельгія піднялася духом і почала відіграватися. Лукаку пройшов по правому флангу і віддав на де Брюйне. Півзахисник "Манчестер Сіті" не думав ні секунди й адресував мʼяч Торгану Азару, який без проблем уразив ворота данців.

Бельгія нарощувала тиск і це призвело до другого голу. Де Брейне знову отримав мʼяч із правого флангу і з лінії штрафного майданчика уразив ворота данців.

Наприкінці зустрічі Брайтвайте головою відправив мʼяч у поперечину, але на більше Данія вже не розраховувала. 2:1 — перемога Бельгії, яка оформила вихід у плей-оф. Навіть якщо в останньому турі Лукаку і компанія програють Фінляндії, то не опустяться нижче першого місця за рахунок переваги в особистих зустрічах і над Росією, і над Данією.

Повний календар, турнірні таблиці та результати матчів Євро-2020.