Збірна Нідерландів виграла в Австрії та вийшла в плей-оф Євро-2020

Збірна Нідерландів, Євро-2020, Мемфіс Депай

Голи Мемфіса Депая і Дензела Думфріса принесли "помаранчевим" перемогу і вихід в 1/8 фіналу чемпіонату Європи

В Амстердамі завершився матч 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи з футболу. Збірна Нідерландів здобула впевнену перемогу над командою Австрії — 2:0.

Позитивний результат нідерландській збірній забезпечили голи Мемфіса Депая і Дензела Думфріса. Перший відзначився на 11-й хвилині, реалізувавши пенальті за фол Алаби проти Думфріса. Потім у Депая був ще один хороший момент, але він потрапив у сітку воріт із зовнішнього боку. А під кінець першого тайму форвард голландців пробив вище воріт із лінії воротарського!

На 61-й хвилині Де Лігт пробив головою в поперечину, а через шість хвилин продуктивний Думфріс скористався передачею Малена, який вирішив віддати мʼяч партнеру в більш вигідній позиції — 2:0. До кінця матчу Нідерланди впевнено втримали свої ворота на замку.

Перемога Нідерландів над Австрією дозволила "помаранчевим" кваліфікуватися в плей-оф із першого місця в групі, оскільки вони виграли в обох суперників, які мають по три очки в активі. При будь-якому результаті в третьому матчі, Нідерланди не опустяться нижче першого місця. Свій наступний матч вони зіграють проти команди Північної Македонії 21 червня.