Швеція здобула перемогу над Словаччиною, забивши вирішальний м'яч з пенальті

Збірна Швеції, Олександр Ісак, Євро-2020

Збірна Швеції знову не показала змістовної гри, а Словаччини не завдала жодного удару в площину воріт суперника.

У Санкт-Петербурзі завершився матч 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи з футболу між командами Швеції та Словаччини.

Як і в першому матчі проти Іспанії, Швеція знову не змогла показати видовищної гри. У першому таймі на полі точилася боротьба і зовсім не було гострих моментів. За підсумком першої половини статистика ударів була 3:3, але у ворота припав тільки один, у шведської збірної.

В другій половині шведи кинулися вперед, але удари Форсберга та Ісака були неточними. В середині тайму Ісак знову опинився в центрі уваги, але головою пробив вище цілі. Номінальні господарі шукали свій шанс і заробили пенальті: Дубравка сфолив на Квайсоні і суддя вказав на 11-метрову позначку. Форсберг з точки впевнено переграв Дубравку — 1:0. До кінця зустрічі рахунок так і не змінився. Показова і статистика: шведи завдали 13 ударів по воротах суперника, з них 4 припало у ворота. Словаччина завдала тільки пʼять ударів за весь матч і жоден з них не був точним.

У паралельному матчі цієї групи 19 червня Іспанія протистоятиме Польщі. Цей матч відбудеться в Севільї, о 22:00.

У заключному турі збірна Швеції зіграє проти Польщі, а Словаччина зустрінеться з Іспанією. Ці матчі відбудуться 23 червня.