21-річна українська рекордсменка Катерина Долган загинула в ДТП

Катерина Долган, дтп, автокатастрофа
Фото: Facebook | Катерина Долган загинула в автокатастрофі

У суботу трагічно урвалося життя рекордсменки України по найдовшому бігу на тренажері — Катерина Долган розбилася на трасі Київ — Прилуки

Кандидат в майстри спорту з легкої атлетики та рекордсменка України Катерина Долган загинула в аварії на трасі Київ — Прилуки.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова. Вона повідомила, що за два дні до загибелі, Катерина Долган брала участь в легкоатлетичному забігу в Сумах.

Катерині було всього 21 рік, але до цього віку вона встигла встановити рекорд в найдовшому безперервно бігу на тренажері. Це сталося в 2020-му році. У номінації "Найтриваліший безперервний біг на біговому тренажері" Долган без перерв на відпочинок пробігла дистанцію в 51 км за 5 годин.

Катерина Долган вчилася в Київському університеті Драгоманова на кафедрі фізичного виховання. Легкою атлетикою дівчина займалася з 16 років.

Катерина Долган, легка атлетика
Катерина Долган

22 травня поточного року Катерина Долган брала участь в чемпіонаті України з гірського бігу (вгору-вниз) і посіла друге місце, показавши результат в 54 хвилини 42 секунди. Крім того, вона встановила рекорд України з бігу на 10 000 метрів з результатом 39: 40.14. Це сталося в Черкасах, на чемпіонаті України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів в квітні 2021 року.

Нагадаємо, 16 червня в Києві сталася смертельна ДТП : пʼяний пішохід штовхнув велосипедиста під вантажівку. 27-річний лікар миттєво загинув в результаті ДТП в Києві, ударившись головою об бордюр. Пішохода і водія вантажівки затримали, очевидці дали свідчення.

Раніше китайський вчений-ядерник загинув, випавши з вікна університету. 58-річний віце-президент Харбіну інженерного університету і один з провідних вчених-ядерників Китаю Чжан Чжіцзянь був знайдений мертвим у четвер, 17 червня, однак про його загибелі ЗМІ повідомили тільки зараз. За інформацією South China Morning Post, віце-президент Китайського ядерного товариства випав з вікна будівлі.