Україна — в 1/8 Євро-2020: Іспанія розгромила Словаччину і відправила суперника додому (відео)

Збірна Іспанії, Пабло Сарабія, Емерік Ляпорт, Серхіо Бускетс

Рахунок матчу Словаччина — Іспанія дозволив збірній України вийти в плей-оф Євро-2020 з третього місця!

У Севільї завершився матч 3-го туру групового етапу Євро-2020 між командами Словаччини та Іспанії.

Перед цією грою головний тренер іспанців Луїс Енріке отримав хороші кадрові новини: у розташування його команди повернувся капітан Серхіо Бускетс. Разом з тим, наставник "Фурії Рохи" з початку хвилин випустив недавнього переможця Ліги чемпіонів — Сезара Аспілікету.

З перших хвилин іспанці почали доводити, що у двох попередніх матчах їм просто не щастило — піренейці зіграли в нульову нічию зі Швецією, а також втратили очки в матчі з Польщею (1: 1). Уже на 5-й хвилині Альваро Мората увірвався в штрафний майданчик і пробив по воротах — Дубравка встиг зорієнтуватися і відбити мʼяч. Через шість хвилин Коке заробив пенальті в боротьбі з Громадою — арбітр матчу Бйорн Кейперс вказав на точку. Виконувати вирок судді взявся Альваро Мората, але Мартін Дубравка відбив удар.

]]>

Проте, іспанці продовжували атакувати і змогли довести свої прагнення до забитого гола. На 30-й хвилині Пабло Сарабія пробив у перекладину після помилки Пекарика, а Мартін Дубравка, намагаючись врятувати свою команду і вибити мʼяч на кутовий, своєю ж рукою перевів мʼяч у ворота — це шостий автогол на Євро-2020.

]]>

У кінцівці першого тайму Коке вирішив потурбувати словаків дальнім ударом — мʼяч пролетів поруч зі штангою. Але цей тривожний дзвінок словацькі футболісти проспали. На третій компенсованій хвилині Жерар Морено зачепився за мʼяч у штрафному майданчику суперника і виконав мʼяку подачу. Емерік Ляпорт головою акуратно заніс мʼяч у ворота — 2: 0.

]]>

У другому таймі Іспанія увійшла в смак і продовжила атакувати суперника. Ці зусилля призвели до третього голу іспанців: простріл з лівого флангу від Жорді Альби припав точно в ноги Сарабії. Форвард іспанців не розгубився і в дотик відправив мʼяч у ворота словаків.

Номінальні господарі посипалися й Іспанія забила четвертий мʼяч: Сарабія обігрався з Педрі і віддав передачу на набігаючого Феррана Торреса, який першим же дотиком після виходу на поле пʼятою забив гол — 4: 0.

]]>

На цьому погром Словаччини не закінчився: це подача Пау Торреса змусила помилитися досвідченого Юрая Куцку, який зрізав мʼяч у власні ворота — другий автогол у матчі.

]]>

Результат матчу Словаччина — Іспанія дозволив збірній України вийти в 1/8, оскільки серед усіх команд, що посіли треті місця в групах, гіршими стали команди Фінляндії та Словаччини. Незалежно від результатів матчів у групі F, збірна України зіграє в плей-оф Євро-2020.