Повз п'єдесталу, але з особистим рекордом: українки Рижикова і Ткачук програли у фіналі Олімпіади

Анна Рижикова Вікторія Ткачук Олімпіада 2020 400 м з бар'єрами

Одна з українок показала свій кращий персональний результат у бігу на 400 метрів з бар'єрами, а переможниця забігу фінішувала з новим світовим рекордом

На Олімпіаді в Токіо почався 12-й змагальний день.

Українські легкоатлетки Анна Рижикова і Вікторія Ткачук брали участь у фіналі забігу на 400 метрів з бар'єрами. Рижикова прийшла до фінішу п'ятою, показавши час 53.08, а Ткачук стала шостою з результатом 53.79. Зазначимо, що для Вікторії Ткачук цей показник став персональним рекордом.

Перемогу в цьому забігу святкувала американська спортсменка Сідні Мак-Лафлін, яка встановила новий світовий рекорд — 51.45. Друге місце також дісталося представниці США Далайлі Мухаммад, а бронзову нагороду завоювала атлетка з Нідерландів Фемке Бол. Ще одна американка, Анна Кокрелл, була дискваліфікована.

Олімпіада-2020. Біг 400 м з бар'єрами

1. Сідні Мак-Лафлін (США) — 51.46 (WR)
  2. Далайла Мухаммад (США) — 51.58
  3. Фемке Бол (Нідерланди) — 52.03
  4. Женьєва Рассел (Ямайка) — 53.08
  5. Анна Рижикова (Україна) — 53.48
  6. Вікторія Ткачук (Україна) — 53.79 (PB)
  7. Джіанна Вудруф (Панама) — 55.84

Зазначимо, що о 14:15 за київським часом відбудеться фінал у змаганнях з метання молота, де Україну представить 20-річний спортсмен Михайло Кохан.

Нагадаємо, 3 серпня завершила виступи на Олімпіаді Марина Бех-Романчук. У фіналі змагань зі стрибків у довжину українка показала результат 6,88 метрів і посіла лише п'яте місце.

У загальному медальному заліку за підсумками 11 змагальних днів, Україна посідає 61 місце, маючи в активі 7 медалей: одну срібну і шість бронзових. Скарбничка української збірної поповнилася вчора, коли у вільній боротьбі у жінок, у ваговій категорії до 68 кілограмів бронзову нагороду виграла Алла Черкасова.