Олімпіада-2020: Україна виграла чотири медалі в передостанній день змагань

Олімпіада-2020
Фото: Issei Kato | Олімпійські ігри в Токіо

За день до завершення Олімпіади в Токіо збірна України збільшила свій медальний багаж на дві срібні та дві бронзові медалі

На Олімпійських іграх в Токіо завершився п'ятнадцятий день змагання. Українські спортсмени повторили свій найкращий результат — 4 нагороди за день. Водночас збірна США близька до того, щоб змістити Китай з першого місця у загальному заліку.

Результати України на Олімпіаді 2020

Сьогоднішній день почався зі срібної медалі Людмили Лузан і Анастасії Четверикової, які виступали у веслуванні на каное-двійці. Вони поступилися тільки китайському тандему і випередили канадських суперниць.

Надії українських уболівальників на золото розбилися об раптову поразку боксера Олександра Хижняка у фіналі змагань у ваговій категорії до 75 кілограм. Українця в третьому раунді нокаутував бразилець Геберт Соуза.

Збірна України з артистичного плавання завоювала бронзову медаль у командних змаганнях. Це друга медаль українських синхроністок на Олімпіаді в Токіо і в історії Олімпійських ігор.

Найдраматичнішим виявився фінал жіночих стрибків у висоту, за підсумками якого українка Ярослава Магучіх не змогла стрибнути вище позначки 2.00 і поступилася австралійці Ніколі МакДермотт і росіянці Марії Ласіцкене. Ще одна українка, Ірина Геращенко, посіла четверте місце, а Юлія Левченко — восьме.

Лідери медального заліку в Токіо

За підсумками 15-го змагального дня на Олімпіаді-2020 медальний залік продовжує очолювати збірна Китаю: спортсмени з цієї країни зібрали урожай з 87 медалей і лідирують за рахунок найбільшої кількості золотих нагород: 38, при 31 срібних і 18 бронзових. На другому місці розташувалася команда США, в активі якої вже 108 медалей, що є найбільшим показником на цій Олімпіаді (36 золотих, 39 срібних, 33 бронзових), а замикають трійку представники Японії, які виграли 56 нагород (27 золотих, 12 срібних і 17 бронзових).

Олімпіада 2020 медальний залік

Медальний залік Олімпіади-2020

Після сьогоднішнього дня змагання, збірна України займає 43 місце з однією золотою, п'ятьма срібними і дванадцятьма бронзовими медалями. Як мінімум одну нагороду на Олімпійських іграх виграли спортсмени з 76 країн.

Нагадаємо, що Олімпійські ігри в Токіо стартували 23 липня і триватимуть до 8 серпня. Україну на цих змаганнях представляють 157 спортсменів у 25 видах спорту.