Каноїстки Людмила Лузан і Анастасія Четверикова виграли срібну медаль на Олімпіаді в Токіо

Людмила Лузан, Анастасія Четверикова, Олімпіада 2020 року, веслування на каное

Українські спортсменки фінішували другими у фіналі змагань з веслування в двійці на каное на 500 метрів

На Олімпіаді в Токіо стартував 15-й змагальний день.

Українські спортсменки Людмила Лузан і Анастасія Четверикова виграли срібну медаль в змаганнях з веслування в двійці на каное на дистанції 500 метрів. Їм вдалося показати результат 1:57.499. Перемогу в запливі святкували китаянки Сунья Менья і Сюй Шісяо, що випередили українок на дві секунди — 1:55.495. Третє місце зайняли спортсменки з Канади Лоуренс Венсан-Лапуант і Кеті Венсан з результатом 1:59.041.

Людмила Лузан і Анастасія Четверикова фінішували другими в каное-двійці

"Я просто в приємному шоці. Насправді, ми зробили неможливе. Дві медалі на Олімпійських іграх в видах, які тільки увійшли в програму — це сенсація. Це наша командна робота, робота тренерського складу, спортсменів, масажистів, і це свідчить про те, що ми працюємо як єдиний організм", — розповів прес-службі НОК України головний тренер збірної з веслування Юрій Чебан.

Це медаль стала четвертою срібною для України на Олімпіаді в Токіо. Сумарно наші спортсмени виграли вже 15 нагород, 10 з яких — бронзові.

14. Японія — 2: 06.196

Відзначимо, що для Людмили Лузан ця медаль стала другою на Олімпіаді в Токіо: раніше вона виграла бронзу в дисципліні каное-одиночка на 200-метровій дистанції. Каноїстка стала другою спортсменкою зі збірної України, кому вдалося виграти дві медалі на Олімпіади-2020: першим був плавець Михайло Романчук, в активі якого бронза в запливі вільним стилем на 800 метрів, а також срібло в тому ж стилі, але на дистанції в 1500 метрів .