Диктор "Динамо" переплутав гравців команди з "Шахтарем" і радів голу суперників (відео)

футбол, матч, курйоз
Фото: Скриншот | Матч закінчився з рахунком 0:2 на користь "Шахтаря"

Коментатор щиро радів голу "гірників", думаючи, що забили гравці "Динамо". Гол на користь київської команди спочатку навіть висвітився на табло, але незабаром дикторові довелося вибачитися.

Коментатор клубного YouTube-каналу "Динамо Київ" під час матчу "Динамо Київ U-19" — "Шахтар Донецьк U-19" радів голу донецького клубу. Відповідне відео збережено в відкритому доступі.

Поєдинок двох команд почався о 14.00, і вже на 3-й хвилині гравець "Шахтаря" Данило Гончарук забив гол у ворота київської команди. Оскільки гравці були в незвичній формі — "гірники" у білій, а кияни — в темній, — коментатор вирішив, що гол забили у ворота "Шахтаря". Інформація про гол на якийсь час висвітився і на табло YouTube-каналу. Однак через кілька секунд коментатор зрозумів, що помилився, і попросив вибачення у глядачів.

Поєдинок двох команд завершився з рахунком 0:2 на користь донецького "Шахтаря". Таким чином, після 10 ігор донецька команда закріпила своє лідерство в турнірній таблиці з тепер вже 30 очками (у "Динамо" — 24 очки).

Фокус раніше писав про те, що в Катарі камера транслювала потилицю стюарда замість матчу. Виявилося, що стюард подумав, що трансляція матчу була несанкціонованою і спробував її заблокувати.

Нагадаємо також, що матч футбольних збірних України та Італії на Дефлімпійських іграх двічі перервався через вихід на поле тварин.