Мессі не зміг залишитися в "Барселоні", оскільки в клубу на нього не вистачило грошей — Лапорта

Ліонель Мессі

На думку Хав'єра Тебаса, якби "Барселона" не підписала контракт із двома іншими гравцями, Мессі зміг би залишитися.

Related video

Президент клубу "Барселона" Жоан Лапорта озвучив причину, що перешкодила підписати контракт з аргентинським нападником Ліонелем Мессі, який пішов вільним агентом в "ПСЖ". На думку Лапорта, для співпраці з футболістом у клубу не вистачило фінансових коштів. Про це інформує видання Football.ua.

"З Мессі ми не вписувалися у фейр-плей ("неписане" правило чесної гри у футболі). У нас не було запасу коштів, щоб внести його контракт до витрат. У нас були результати аудиту, які показували, що вкладення коштів у Лео піддадуть клуб ризику. Барселона вище Мессі й усіх інших. Запасу коштів просто не було", — пояснив президент.

За словами Лапорти, Мессі запропонував свої умови, але клуб не наважився піти на нераціональну операцію.

Зі свого боку президент іспанської Ла Ліги Хав'єр Тебас висловив бачення ситуації з контрактом Мессі.

"У нас була угода, що, якщо Барселона погоджується підписати угоду із CVC, то 15% виділених коштів вона могла б витратити на підписання гравців. На мій погляд, вони могли б підписати контракт із Мессі. Лапорта підписав таких гравців, як Мемфіс Депай і Серхіо Агуеро, але якби він не підписав їх, то Мессі зміг би залишитися", — сказав Тебас.

Нагадаємо, що Мессі підписав із паризьким "ПСЖ" контракт на два роки і взяв собі 30-й номер на футболці. У стані віце-чемпіона Франції зірковий футболіст зароблятиме приблизно 40 мільйонів євро на рік.

Колишній клуб Ліонеля Мессі "Барселона" був повинен футболістові пристойну суму грошей — 39 мільйонів євро.