Міністерство молоді та спорту України отримало рекордний бюджет, — Вадим Гутцайт

100 доларів скільки гривень
Фото: НБУ | Міністерство молоді та спорту отримало 8,2 млрд гривень на 2022 рік

Найдорожчим напрямком діяльності Міністерства у 2022 році буде розвиток інфраструктури. На нього передбачено витрати у 2,7 млрд гривень.

Related video

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт повідомив, що підконтрольне йому відомство отримало найбільший річний бюджет в історії — 8,2 млрд гривень. Про це Гутцайт розповів на своїй сторінці у Facebook.

За словами міністра, ці гроші будуть розподілені на 7 напрямків:

  • Реалізація молодіжної політики та національно-патріотичне виховання – 124,9 млн грн, зокрема вперше передбачені кошти на забезпечення діяльності Українського молодіжного фонду в розмірі 45 млн грн;
  • Розвиток наукових досліджень і спортивної медицини – 56,4 млн грн;
  • Підготовка й участь українських спортсменів у зимових Олімпійських, Паралімпійських, літніх Дефлімпійських іграх у 2022 році, а також підготовка та участь у Всесвітніх іграх із неолімпійських видів спорту – 1,6 млрд грн;
  • Спорт осіб із інвалідністю – 900 млн грн;
  • Розвиток фізичної культури та спорту й спорту вищих досягнень – 2,6 млрд грн;
  • Розвиток спортивної інфраструктури – 2,7 млрд грн;
  • Субвенція з державного бюджету місцевим на виконання окремих заходів щодо реалізації соціального проекту Президента України "Активні парки – локації здорової України" обсягом 143,1 млн грн, які також уперше передбачені у 2022 році.

Зазначимо, що у 2022 році Міністерство молоді та спорту України оновить рекорд за обсягом бюджету: попередній був встановлений у державному бюджеті на 2021 рік – 7,76 млрд гривень.

Раніше Фокус розповідав, скільки грошей витратили в Міністерстві молоді та спорту України на підготовку до Олімпійських ігор у Токіо. Бюджет підготовки до минулої Олімпіади виявився втричі більшим, ніж до попередніх Ігор, які пройшли в Ріо-де-Жанейро у 2016 році.

Також повідомлялося, що сьогодні Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2022 рік.